У США сім'я архієпископа продала 28000 пляшок відбілювача під виглядом "чудо-ліків" від коронавірусу - UA Новини 24

У США сім’я архієпископа продала 28000 пляшок відбілювача під виглядом “чудо-ліків” від коронавірусу

Їх звинувачують в шахрайстві та порушенні постанов цивільного суду.

Сім’я з Флориди, США, продавала промисловий відбілювач як ліки від коронавірусу, раку і малярії. Вони просували його від імені нерелігійної церкви Genesis II Church of Health and Healing, де глава сім’ї був архієпископом.

Про це повідомляє APnews з посиланням на SkyNews.

Повідомляється, що продаж здійснювався ще з квітня минулого року. Тоді ж влада не схвалила речовину для медичного використання і спробували застерегти людей від використання, але не змогли проконтролювати заборону.

Своєю чергою сім’я Гренон спокійно продовжувала бізнес. За цей час обвинувачений архієпископ Марк Гренон і троє його синів заробили понад 1 мільйон доларів. Всі розчини вони виготовляли самостійно в сараї.

При обшуку окружною прокуратурою Флориди було виявлено десятки бочок з хімікатами, 4536 кілограмів нітрату натрію і тисячі пляшок з непроданими розчинами. На той момент вони вже встигли продати 28000 пляшок з відбілювачем.

Сам розчин насправді був діоксидом хлору, який зазвичай використовується для промислового очищення води та може бути смертельним при попаданні всередину організму.

Двоє з синів заарештували, а горе-батько і брат знаходяться в Колумбії. Їх звинувачують в шахрайстві та порушенні постанов цивільного суду. Також їм загрожує довічне ув’язнення, якщо суд визнає винність.


Від Luckyads


Від GiraffYou may also like...

Мы в соц. сетях