У Криму школярка вкрала у батьків $4 тисячі на мотоцикл бойфренду – UA Новини 24

У Криму школярка вкрала у батьків $4 тисячі на мотоцикл бойфренду

Дівчинка придумала велику історію з “вимаганням”, але її план все одно розкрили.

В окупованому Криму 16-річна школярка настільки хотіла догодити своєму бойфренду, що вирішила пограбувати своїх батьків. Дівчинка і її обранець розіграли історію з “вимаганням”, а потім вона вкрала у матері з батьком 4 тисячі доларів. 

Про інцидент повідомили в Telegram-каналі Mash.

Так, школярка, яка живе разом з сім’єю під Ялтою, сильно хотіла завоювати серце 16-річного хлопчика. Вона вирішила допомогти своєму обранцеві та здійснити його мрію – хлопець хотів мотоцикл.

“Для цього був придуманий хитрий план: вимагати потрібну суму з фейку. Саму себе вмовляти довго не довелося, вона взяла гроші з батьківської нички та передала коханому”, – йдеться в повідомленні.

Мама дівчинки помітила, що з її будинку пропала велика сума грошей. Вона почала розпитувати дочку і та показала їй листування з “вимаганням”. Школярка згадала і про свого бойфренда. 

Батьки 16-річної мешканки окупованого Криму вирушили в поліцію, вони написали заяву і повідомили правоохоронцям про “вимагача”. Коли дівчинці довелося давати свідчення, вона зізналася у скоєному і розповіла, як пограбувала батьків. 

Школярка встигла передати гроші своєму бойфренду, однак після того, як вона розповіла про все батькам, хлопцеві довелося повернути велику суму. 


ВІД MY.UA


Від Luckyads

You may also like...

Мы в соц. сетях