В Україну повертаються 10-градусні морози: синоптик назвав точну дату – UA Новини 24

В Україну повертаються 10-градусні морози: синоптик назвав точну дату

Зміни погоди варто чекати на Різдво, 7 січня.

Найближчими днями в Україні збережеться аномально тепла погода з періодичними дощами, мрякою, туманами та поривчастим вітром. Але вже на Різдво очікується припинення опадів та поступове зниження температури по всій країні.

Про це розказав синоптик Ігор Кібальчич, передає meteoprog.

За його прогнозом, у середу, 5 січня, теплі південні та південно-західні вітри сприятимуть подальшому підвищенню температури повітря. Вночі слід чекати 0…+5 °С, у Карпатах та на сході України -5…0 °С, а вдень повітря прогріється до +3…+8 °С, у південних областях та на Прикарпатті +9…+12 °С.

“Подекуди навіть можуть бути побиті добові рекорди максимальної температури”,- каже синоптик.

Але, за його даними, з 6 січня температура почне поступово знижуватися. “Лише на півдні України та в Криму поки що збережеться аномально тепла повітряна маса”, – розказав він. У цей день протягом доби очікується 0…+5 °С, на півдні та у Криму +7…+12 °С.

“На Різдво, 7 січня, продовжиться поступове зниження температури протягом доби до значень -3…+2 °С та місцями пройде невеликий сніжок. У Карпатах буде більш прохолодно – до -7…-2°С”, – прогнозує синоптик.

А на вихідних, за його словами, очікується морозна погода без опадів з нічними температурами -9…-4 °С та денними в межах -4…+1 °С. У Карпатах вночі -15…-10 °С, вдень -7…-2 °С.


ВІД MY.UA


Від Luckyads

You may also like...

Мы в соц. сетях