Які подарунки цінують Водолії: топ-10 кращих презентів для знака Зодіаку – UA Новини 24

Які подарунки цінують Водолії: топ-10 кращих презентів для знака Зодіаку

Водолії відзначають свій день народження з 21 січня по 18 лютого.

Астрологи стверджують, що Водолій – вельми загадковий знак Зодіаку, розгадати таємницю душі якого дуже непросто. Представник повітряної стихії – це людина-рентген: швидше він вас розуміє, ніж ви його. Крім того, Водолії цінують унікальність і естетику речей, тому вибрати їм подарунок іноді буває непросто.

Що люблять Водолії жінки і чоловіки, і як не прогадати з презентом для близької людини такого знака.

Що подарувати Водолію чоловіковіІдеальний подарунок для Водолія / фото ua.depositphotos.comІдеальний подарунок для Водолія / фото ua.depositphotos.com

Варто пам’ятати, що “повітряні” хлопці більше цінують практичність, ніж вартість. Здивувати ціною подарунка не вийде, а ось раціональністю і незвичайною упаковкою – цілком. Ідеальний подарунок для Водолія – це:

  • сучасна корисна техніка;
  • книги та настільні ігри;
  • одяг або взуття;
  • стильні аксесуари та прикраси;
  • подорож.

Залежно від хобі вашої близької людини, діапазон подарунків може бути широким: чашка з підігрівом від USB, смарт-годинник, відеореєстратор, толстовка з якісних матеріалів, ланцюжок або квиток на літак в теплі краї.

Що подарувати Водолію жінці

Як вибрати подарунок для дівчини-Водолія / фото ua.depositphotos.com

Неможливо, орієнтуючись тільки на знак Зодіаку, точно сказати, якому презенту буде рада дівчина. Одні представниці прекрасної статі цінують практичність, інші – емоційну сторону питання. Головне, про що потрібно пам’ятати – не питайте заздалегідь, що подарувати, інакше магія сюрпризу буде порушена.

Вибираючи подарунок для жінки-Водолія, придивіться до таких варіантів:

  • величезний букет або екзотична квітка в горщику;
  • унікальний ювелірний виріб;
  • камінь-талісман;
  • сертифікат в SPA;
  • запрошення на виставку або в театр.

Так само, як і чоловіки, дівчата повітряної стихії високо цінують оригінальність подарунка. Саме тому, вибираючи той чи інший виріб, зробіть все, щоб він був унікальним, авторським, неповторним. Ціна – останнє, на що зверне увагу ваша іменинниця.

Що не можна дарувати Водолію

Перелік невдалих подарунків / depositphotos.com

Астрологи настійно не рекомендують підносити Водоліям подарунки “на пам’ять”. Практичні любителі сучасних технологій взагалі не зрозуміють, яку цінність представляє ця дрібничка, крім емоційної.

Не намагайтеся вибирати подарунки в магазинах приколів – низькосортний гумор змусить Водолія засумніватися у вашій адекватності і навіть може стати причиною для перегляду вашої ролі в їхньому житті.

Пам’ятайте про те, що “красиво” і ” “дорого-багато” – це різні речі. Занадто химерну упаковку Водолій вважатиме за несмак, а для людини з бездоганним смаком це смерті подібно. Вибирайте для подарунка лаконічну упаковку в стилі мінімалізму – не прогадаєте.


ВІД MY.UA


Від Luckyads

You may also like...

Мы в соц. сетях