Не вміють відпускати: названо знаки Зодіаку, які важко переживають розставання – UA Новини 24

Не вміють відпускати: названо знаки Зодіаку, які важко переживають розставання

У список потрапили Овен, Діва та Риби.

Астрологи назвали низку знаків Зодіаку, представники яких дуже важко переживають розставання з коханими. Вони довгий час не можуть з ним змиритися, відпустити та жити далі. При цьому постійно чекають на те, що стосунки ще можна воскресити.

Овен

Представники цього вогняного знака дуже товариські, нетерплячі, влюбливі та напористі. Коли вони зустрічають свою другу половинку (або думають, що це так), то миттєво до них прив’язуються й звикають. Тому після розставання їм складно повернутися в свою колію й навіть уявити своє життя колишнім.

Діва

Діви все ідеалізують, особливо стосунки з близькими людьми. Якщо розставання неминуче, їм просто дуже складно прийняти той факт, що вони могли підпустити до себе людину, яка виявилася у результаті не готовою до цього. Намальований образ довго не буде виходити з голови, раз у раз повертаючи у життя спогади, які теж можуть бути насправді додуманими.

Риби

Риби буквально мотузками себе прив’язують до об’єкта жадання. Вони ще могли не почати зустрічатися, як представники цього знака вже подумки постаріли разом. Після розставання Рибки поділяються відразу на кілька типів: одні можуть закритися у собі та місяцями вбиватися, інші – продовжувати нав’язуватися й благати повернутися “у сім’ю”, якої навіть у планах ще не було.


ВІД MY.UA


Від Luckyads

You may also like...

Мы в соц. сетях