Названо 4 знаки Зодіаку серед чоловіків, які вміють кохати по-справжньому – UA Новини 24

Названо 4 знаки Зодіаку серед чоловіків, які вміють кохати по-справжньому

Лідером у рейтингу виявилися сімейні Раки.

Астрологи назвали чотири знаки Зодіаку серед чоловіків, які заради своєї другої половинки готові буквально на все. Вони укутають вас своєю турботою, ніжністю і коханням. Саме з ними жінки відчувають себе як за кам’яною стіною.

Рак

На першому місці в цьому рейтингу опинилися сімейні Раки, які роблять все можливе для добробуту і щастя своїх рідних і близьких. З цими чоловіками можна ні про що не переживати, адже вони і гроші в будинок принесуть, і затишок, і позитив. Сім’я для них завжди буде на першому місці, а жінка – центром їх Всесвіту.

Телець

Вам може здатися дивним те, що в цей список потрапив Телець, який весь свій час приділяє виключно роботі. Але по своїй натурі вони великі романтики, яким дуже подобається дивувати свою другу половинку. Вони дійсно дуже чуттєві чоловіки і їм також потрібна ніжність, турбота і кохання.

Риби

Чоловіки-Риби швидко прив’язуються до другої половинки. Більш того, у них може розвинутися маніакальна любов. Вони будуть поруч зі своєю жінкою 24 години на добу, регулярно будуть писати і дзвонити, влаштовувати сюрпризи. Для них важливо постійно перебувати поруч з об’єктом обожнювання.

Терези

Чуттєві Терези жадають гармонії у всьому. Оскільки вони є досить велелюбними, в особистому житті їм необхідна щирість і пристрасть. З жінкою, яка зможе їм це дати, вони будуть найщасливішими. Натомість вони зроблять все, щоб їх половинка ні в чому не потребувала.


ВІД MY.UA


Від Luckyads

You may also like...

Мы в соц. сетях