Мобільний інтернет від Vodafone “розігнали“ до максимально високої швидкості – UA Новини 24

Мобільний інтернет від Vodafone “розігнали“ до максимально високої швидкості

За час карантину в Україні оператор стільникового зв’язку Vodafone працював над впровадженням нових технологій і продовжував інтенсивне будівництво мереж. У прес-службі компанії повідомили, що швидкість мобільного інтернету від Vodafone вдалося розігнати до рекордних показників.

Абоненти Vodafone тепер зможуть отримувати ще більш якісніші послуги від стільникового оператора, який став лідером за швидкістю 4G. У мережі Vodafone швидкість інтернету вдалося розігнати до 733 Мбіт/с, що є рекордом для України.

Мобільний оператор Vodafone встановив нове обладнання AirScale – це техніка нового покоління від компанії Nokia. Дане обладнання може працювати також і з технологією 5G. За погодженням з НКРЗІ та у співпраці з Nokia технічний відділ Vodafone провів заміри швидкості на комерційній базової станції, яка розташована на технологічному майданчику оператора. Прилади показали швидкість передачі сигналу від 500 Мбіт/с до 733 Мбіт/с.

Мобільний інтернет від Vodafone “розігнали“ до максимально високої швидкості

Глава компанії “Nokia Україна” Євген Баличев зазначив, що обладнання Airscale від Nokia здатне підтримувати всі варіанти агрегації трьох і більше каналів для технології 4G, дозволяє абонентам отримувати високі швидкості.

“Лінійка обладнання Airscale забезпечить компанії Vodаfone Україна повну свободу дій по запуску сервісів на базі будь-яких дозволених (2G, 3G, 4G) і майбутніх технологій (5G)”, – розповів Євген Баличев.


Від Luckyads


Від GiraffYou may also like...

Мы в соц. сетях