Експлуатація горищних сходів – UA Новини 24

Експлуатація горищних сходів

Для доступу на горище необхідно подбати про встановлення зручних сходів. Це приміщення використовується не так часто, як, наприклад, мансарда. Тому нема потреби забезпечувати регулярний вертикальний зв’язок із ним. Можна використовувати розсувні та складні горищні сходи, які краще за інших справляються з цим завданням. Ознайомитись з асортиментом детальніше можна за посиланням https://nasha-stroyka.com.ua/uk/cherdachnie-lestnici/filter/proizvoditel-is-atrium/apply/.

Особливості вибору горищних сходів

Щоб експлуатація горищних сходів була комфортною, необхідно враховувати деякі обов’язкові вимоги ще в момент її придбання.

Віддавайте перевагу наступним сходам:

  1. З широкими та високими ступенями, оснащеними технічними перемичками.
  2. Які мають міцну й стійку конструкцію.
  3. Обладнаним безпечною огорожею.
  4. З відповідним розміром горищного люка.

Легше, та й просто приємніше підійматися сходами, які систематично обслуговуються. Така конструкція надійна, відмінно виконує свої функції, а головне – вона забезпечує людині, що підіймається по ній, необхідну безпеку. Тому віддавайте перевагу тільки перевіреним виробникам на світовому ринку. Наприклад, сходи на горище Atrium мають тисячі позитивних відгуків та знамениті на весь світ.

Правила експлуатації горищних сходів

Експлуатація горищних сходів із люком має ряд особливостей.

Перший важливий момент – догляд за механізмом складання та розкладання. Його необхідно хоча б раз на місяць обробляти мастилом. Якщо цього не робити, сходи як мінімум скрипітимуть при розкладанні.

Якщо в конструкцію вмонтований електропривод, необхідно регулярно перевіряти його. Слідкуйте, щоб у пристрій не потрапила вода, інакше неминуча несправність.

Особливої уваги заслуговують металеві сходи. Це найміцніша й при цьому легка конструкція з усіх відомих, але їй потрібний специфічний догляд. Так, після миття необхідно дати сходам просохнути. Якщо скласти вологу конструкцію, корозійних процесів не уникнути.


ВІД MY.UA


Від Luckyads

You may also like...

Мы в соц. сетях