Україну не залишать віч-на-віч з агресією Росії – посол Британії – UA Новини 24

Україну не залишать віч-на-віч з агресією Росії – посол Британії

У Великій Британії нагадали, що Росія може легко використовувати “Північний потік-2” як зброю.

Велика Британія продовжить підтримувати Україну у протидії російській агресії у військовій та економічній сферах.

Про це заявила надзвичайний і повноважний посол Великої Британії в Україні Мелінда Сіммонс в інтерв’ю телеканалу “Україна 24”.

За її словами, Лондон порушуватиме українське питання на дипломатичному рівні й не залишить Україну віч-на-віч із Росією.

“Для Великої Британії цілком зрозуміло, що Росія багатьма способами може послабити Україну, і вона намагалася це зробити. Це не тільки про військову силу, а ще про постачання енергоносіїв, і саме тому ми занепокоєні через “Північний потік-2”. Ми від самого початку пропонували відмовитись від розвитку “Північного потоку-2″, тому що ми бачили, як легко його можна використовувати як зброю”, – сказала Сіммонс.

Вона уточнила, що відправляти 600 британських військових до України, як писала деякі іноземні ЗМІ, Лондон наразі не планує.

“Мені здається, це лише припущення військового кореспондента, адже насправді Велика Британія, як і багато інших держав, має війська, і ці війська можна відправити у будь-яку частину світу. Однак наразі немає планів відправляти їх в Україну. Хочу зазначити, що занепокоєність через військове нарощування – це лише один з аспектів російської агресії. Тож питання, що Велика Британія чи інші країни можуть зробити, аби допомогти Україні? Це мають бути розмови не лише про військову загрозу, а й гібридну”, – сказала Сіммонс.


ВІД MY.UA


Від Luckyads

You may also like...

Мы в соц. сетях