У Китаї телефонний шахрай провернув найдорожчу аферу у світі: 32000000 доларів - UA Новини 24

У Китаї телефонний шахрай провернув найдорожчу аферу у світі: 32000000 доларів

У 2020 році за аналогічною схемою обікрали ще одну жінку на 10 мільйонів доларів

У Гонконзі, Китай, шахрай видав себе китайським чиновником і в телефонному режимі обікрав 90-річну мільярдерку на 250 мільйонів гонконзьких доларів (32 мільйони доларів).

Про це повідомляє APnews з посиланням на South China Morning Post.

Інцидент стався минулого літа в найпрестижнішому районі Гонконгу. Невідомий назвався представником служби безпеки Китаю і повідомив жінці, що вона замішана в серйозній кримінальній справі на материковому Китаї.

Шахрай сказав перевести на їх рахунок велику суму грошей “для зберігання та перевірки під час слідства”. За даними поліції, через кілька днів в особняк жінки прибув чоловік, який привіз підроблений телефон і SIM- карту, щоб зв’язатися з фальшивими агентами служби безпеки. У підсумку за ці 5 місяців пенсіонерка зробила 11 банківських переказів, а загальна сума вкрадених грошей склала 250 мільйонів гонконзьких доларів або 32 мільйони доларів.

Злочинця вдалося виявити тільки завдяки домробітниці, яка запідозрила аферу і зв’язалася з дочкою потерпілої. Ним виявився 19-річний хлопець, якого звинуватили в шахрайстві, але пізніше звільнили під заставу.

У Гонконзі одна з найвищих у світі концентрацій мільярдерів, багато з яких похилого віку, що робить їх уразливими для шахраїв. За 2021 рік кількість повідомлень про телефонні шахрайства зросла на 18%. Аферистам вже вдалося привласнити собі понад 45 мільйонів доларів в той час, як у 2020 році їм вдалося вкрасти 74 мільйони доларів.


Від Luckyads


Від GiraffYou may also like...

Мы в соц. сетях