Президент Польщі про загрозу вторгнення Росії: ситуація наближається до критичної – UA Новини 24

Президент Польщі про загрозу вторгнення Росії: ситуація наближається до критичної

Анджей Дуда сказав, що діалог з Росією “значною мірою вичерпується”.

Президент Польщі Анджей Дуда вважає, що спровокована Росією криза на Донбасі й навколо кордону України “наближається до критичної”.

Про це він заявив у відеозверненні після онлайн-конференції з лідерами США, Канади, Великої Британії, Франції, Німеччини, Італії, Румунії та керівників ЄС та НАТО, цитує Укрінформ.

“Cитуація є серйозною, всі прекрасно усвідомлюють, що напруга величезна, ми спостерігаємо обстріли на лінії зіткнення, бачимо масовану російську пропаганду. Cитуація наближається до пункту, якого всі побоюються, і який можна вважати критичним”, – сказав він.

Дуда наголосив, що з Росією весь час ведеться діалог, але його можливості “значною мірою вичерпуються”.

Натомість, зазначає Дуда, Україна у цій ситуації поводиться спокійно й уникає провокацій: “Усі підкреслювали, що влада у Києві веде себе дуже відповідально у цій надзвичайно складній ситуації. Росіяни згрупували біля кордонів України і в Білорусі величезну військову силу, небачену від Другої світової війни”.

Польський лідер додав, що відповідь на агресію Росії з боку Європи й США повинна бути “твердою і буде такою”.

Водночас президент Польщі нагадав про озвучені Заходом терміни імовірного нападу Росії: “Ми всі усвідомлюємо, що Олімпіада ще триває, але вона завершиться в неділю. Що буде далі? Ми всі готові”.


ВІД MY.UA


Від Luckyads

You may also like...

Мы в соц. сетях