Представники США і Єврокомісії скоординували підготовку санкцій проти Росії – UA Новини 24

Представники США і Єврокомісії скоординували підготовку санкцій проти Росії

Санкції мають заохотити Росію утриматися від воєнних дій та обрати шлях дипломатії.

Заступник держсекретаря США Венді Шерман та керівник апарату президента Європейської комісії Бйорн Зайберт скоординували підготовку санкцій проти РФ.

Як повідомляється на сайті Єврокомісії, Шерман і Зайберт ввечері 11 лютого обговорили ситуацію в Україні та нарощування російських військ поблизу українських кордонів.

“Дотримуючись твердих зобов’язань щодо активної трансатлантичної координації, обговорили кроки, вжиті ЄС та США, для заохочення Росію до деескалації, обрати шлях дипломатії та утриматися від усіх воєнних дій”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що будь-яке подальше загострення ситуація матиме серйозний вплив на економіку Росії внаслідок запровадження санкцій.

“Будь-яка подальша агресія Росії проти України призведе до серйозних наслідків та серйозних витрат для Російської Федерації. І вони (представники ЄС та США) детально скоординували підготовку потужного та всеосяжного пакету санкцій, який буде швидко задіяний у разі подальшої воєнної агресії Росії”, – йдеться в повідомленні.


ВІД MY.UA


Від Luckyads

You may also like...

Мы в соц. сетях