“Не соромно?”: у РФ посадовці подарували хлопчикові з діабетом цукерки й шоколадку – UA Новини 24

“Не соромно?”: у РФ посадовці подарували хлопчикові з діабетом цукерки й шоколадку

Дитина отримала до Нового року солодкий подарунок, проте навряд чи вона оцінить “щедрість” чиновників.

У Росії посадовці зробили хлопчикові новорічний подарунок у вигляді солодощів. Однак такий презент навряд чи порадує дитину. У хлопчика цукровий діабет.

Як повідомляє видання utv.ru, мама дитини поскаржилася на подарунок від чиновника в соціальних мережах.

Неприємний інцидент стався в Стерлітамаку. Хлопчикові з цукровим діабетом влада зробила новорічний подарунок – пакет з солодощами. Мама дитини обурена “щедрістю” чиновників.

Хлопчикові подарували 30 цукерок, маленьку плитку шоколаду і дешевий батончик зі злаками. Мама дитини була настільки зла на чиновників, що навіть написала свою скаргу під постом тимчасово виконуючого обов’язки глави Республіки Баршкостан в соціальних мережах

“У республіці не так багато дітей з цукровим діабетом, невже не можна “перейнятися” нашим захворюванням і раз на рік підійти відповідально до питання покупки подарунка?”,- вказала мати дитини, яка хвора на діабет.

Також вона розповіла, що її дитині вже не вперше дарують солодощі. Щороку хлопчик отримує солодкі презенти до Нового року, хоча йому їсти цукерки й шоколадки не можна.

“Щороку одне і те ж. У деяких районах республіки підходять усвідомлено, десь дарують дуже навіть хороші подарунки, ніяк не пов’язані з цукерками. Ось що подарували в Стерлітамаку. Не соромно?”,- написала мама хлопчика.


ВІД MY.UA


Від Luckyads

You may also like...

Мы в соц. сетях