Митрополит УПЦ МП Онуфрій закликав Путіна “негайно припинити братовбивчу війну” – UA Новини 24

Митрополит УПЦ МП Онуфрій закликав Путіна “негайно припинити братовбивчу війну”

Також митрополит Онуфрій закликав громадян забути взаємні чвари та об’єднатися любов’ю до Бога і Батьківщини.

Митрополит Української православної церкви Московського патріархату Онуфрій закликав президента РФ Володимира Путіна “негайно припинити братовбивчу війну”.

Про це йдеться на сайті УПЦ МП.

“Відстоюючи суверенітет та цілісність України, ми звертаємось також до президента Росії та просимо негайно припинити братовбивчу війну. Український і російський народи вийшли із Дніпровської купелі хрещення, і війна між цими народами – це повторення Каїнового гріха, який по заздрості убив свого рідного брата. Така війна не має виправдання ні у Бога, ні у людей”, – зазначив митрополит Онуфрій.

Він також закликав українців “не впадати в паніку, бути мужніми і проявити любов до своєї Батьківщини і один до одного”.

Також митрополит Онуфрій закликав вірян до посиленої покаянної молитви за Україну, за військо і народ, забути взаємні чвари і непорозуміння та об’єднатися любов’ю до Бога і Батьківщини.

“В цей трагічний час ми виражаємо особливу любов та підтримку нашим воїнам, які стоять на сторожі та оберігають і захищають нашу землю і наш народ. Нехай Бог їх благословить і береже!”, – наголосив він.


ВІД MY.UA


Від Luckyads

You may also like...

Мы в соц. сетях