ПриватБанк самовільно переводить гроші з рахунків клієнтів на кредитні карти - UA Новости 24

ПриватБанк самовільно переводить гроші з рахунків клієнтів на кредитні карти

Українці почали помічати, що з їхніх рахунків щомісяця зникає деяка сума грошей. У Приватбанку пояснили самовільне списання коштів тим, що хочуть захистити своїх клієнтів від прострочень по кредиту …

Клієнти Приватбанк обурені самовільним списанням з їхніх платіжних карт грошей і переведення їх на кредитну карту в якості погашення щомісячних платежів. Варто відзначити, що, згідно з правилами фінансової установи, при користуванні коштів з кредитної картки «Універсальна» клієнт банку повинен щомісяця до 25-го числа вносити певну суму, яка включає в себе відсотки за користування позикою.

Якщо позичальник не зробить в строк внесення платежу, то його можуть чекати штрафні санкції, це також може вплинути на його «кредитну історію» і позбавити можливості взяти кредит в майбутньому. Щоб захистити своїх клієнтів, ПриватБанк автоматично списує мінімальну суму з інших рахунків позичальника для погашення щомісячного платежу по кредитній карті.

«Просто краде з інших рахунків, обґрунтовуючи, що це правила банку. У такій криза, коли всюди кричать, що йдуть на поступки людям тощо. Цей банк, користуючись тим, що державний, обкрадає. Адже так виходить? Якщо хтось без мого відома знімає мої гроші — це злодійство», — написала одна з клієнток ПриватБанку на одному з профільних сайтів.

ПриватБанк самовільно переводить гроші з рахунків клієнтів на кредитні карти

Представник ПриватБанку відповів жінці, що державний банк строго виконує законодавство України, а також нагадав, що «щоб уникнути утворення простроченого платежу з вашої картки може бути списана сума на погашення поточного платежу за кредитним договором» Карта Універсальна «.


Від Luckyads


Від GiraffВам понравиться

Мы в соц. сетях