Київський автовокзал втратив 40% рейсів через введення нових карантинних обмежень – UA Новини 24

Київський автовокзал втратив 40% рейсів через введення нових карантинних обмежень

За перевезення пасажирів без тестів або сертифікатів водіям загрожує штраф від 17 до 34 тисяч гривень.

Центральний автовокзал в Києві втратив 40% рейсів в перший ранок після введення нових карантинних обмежень на транспорті.

Таку цифру під час брифінгу назвав представник компанії-оператора Центрального автовокзалу Максим Скляренко, передає РБК-Україна.

За його словами, перевізники вчора ввечері попередили, що не виставлять автобуси на рейси. Вони стали збирати пасажирів на нелегальній стоянці за вокзалом. А на офіційному автовокзалі залишилися переважно міжнародні перевізники.

На центральному автовокзалі працює рейдова група Нацполіції та Держспоживслужби, яка перевіряє наявність сертифікатів вакцинації або негативних тестів на COVID у водіїв і пасажирів.

За словами представника Держпродспоживслужби Віктора Сергієнка, рейдові групи сьогодні вийшли на офіційні об’єкти перевезень. А самих водіїв поліція перевірятиме на дорогах між областями. За перевезення пасажирів без тестів або сертифікатів їм загрожує штраф від 17 до 34 тисяч гривень. При цьому пасажирів висаджувати з автобусів не будуть.


ВІД MY.UA


Від Luckyads

You may also like...

Мы в соц. сетях